PRIJAVA TAKMIČARA, Delta City – Belgrade MMA Open 2020.

U subotu 19.09. održaće se tradicionalno „Delta City – BELGRADE MMA OPEN“.

Takmičenje će se održati u seniorskoj konkurenciji u klasama:

Klasa C: debitant (prva amaterska borba)

Klasa B: od 1 do 5 amaterske borbe

Klasa A: od 5 amaterskih pa na gore

(borci sa profesionalnim borbama nemaju pravo učešća na amaterskim takmičenjima)

Zbog pandemije korana virusa takmičenje će ove godine pretrpeti manje tehničke izmene:

• Održaće se bez tribina i prisustva publike,
  • Kvalifikacione i finalne borbe, zajedno će se održaće u prepodnevnom delu,
  • Ranija praksa, finalne borbe u večernjem delu neće se održati,
  • Maske su obavezne za sve učesnike,
  • Uz overen lekarski pregled obavezna je IZJAVA sportiste da u periodu od 10 dana od dana davanja ove izjave nije bio u svesnom kontaktu sa osobom kod koje je potvrđena bolest COVID-19.

Izjava (preuzmi dokument ovde)

Satnica:

8:30 – 9:00 merenje,

9:00 – 9:30 žrebanje,

10h – izborna skupština (obavezna za redovne članove MMA saveza Srbije),

10:30h – početak turnira.

Pravo učešća imaju domaći klubovi, članovi MMA saveza Srbije, čiji su sportisti zavedeni u elektronsku evidenciju na sledećem linku >>> http://mmassturnir.com/

Prijave sportista, domaći klubovi mogu izvršiti zaključno sa 18.09. 16h

Poslednji dan za registraciju novih takmičara je 12.09.

(Nismo u mogućnosti da pojedinačno i svakodnevno vršimo nove registracije. Kada se prikupi dovoljan broj sportista, registracija će biti izvršena. Povratni mail dobićete od 10.09.)

Klubovi iz inostranstva koji žele da prijave sportiste, mogu to uraditi slanjem „obrazca za prijavu takmičara“ na e-mail adresu: prijave.mmass@gmail.com (Povratni mail dobićete od 10.09.)

U obavezi su da pošalju prijave kako bi takmičari bili razvrstani u odgovarajuće klase: A, B, C u zavisnosti od ostvarenih rezultata. Pored postignutog skora OBAVEZNO je naglasiti i dostignuća iz drugih borilačkih disciplina, ako ih je takmičar ostvario.

Obrazac za prijavu takmičara:

Seniori (preuzmi dokument ovde)

Seniorke (preuzmi dokument ovde)

Maloletna lica (preuzmi dokument ovde)

ZA INOSTRANE KLUBOVE – MAKEDONIJA, HRVATSKA, BUGARSKA, RUMUNIJA.

Ulazak u Republiku Srbiju, radi zaštite od unošenja zaraznih bolesti, regulisan je na sledeći način:

stranim državljanima koji u Republiku Srbiju dolaze iz Republike Severne Makedonije, Republike Bugarske, Rumunije i Republike Hrvatske dozvoljen je ulazak u Republiku Srbiju ako poseduju negativan PCR test ne stariji od 48 časova, izdat od strane referentne nacionalne laboratorije zemlje iz koje dolaze, odnosno ulaze u Republiku Srbiju.

ZA INOSTRANE KLUBOVE – OSTALI…

Stranim državljanima koji ulaze na teritoriju Republike Srbije dolazeći sa neke druge destinacije (osim iz gorenavedenih zemalja – Severne Makedonije, Bugarske, Rumunije i Hrvatske) dozvoljen je ulazak u Republike Srbiju. Nije potreban PCR test, niti se izriče obavezna mera samoizolacije po ulasku u zemlju.

Takmičarska kotizacija iznosi 1500RSD.

Za dodatne informacije oko prijave boraca, Petar Tunguz 060/730-5000