PRIJAVA TAKMIČARA, FIGHT GAMES X

U nedelju, 24.11.2019. godine u Vrbasu, u Centru za fizičku kulturu, održaće se tradicionalno amatersko Otvoreno MMA prvenstvo Srbije za seniore, juniore, kadete i pionire, Fight Games 10. Turnir će se održati pod pokroviteljstvom MMA-Vojvodjanski savez, a u tehničkoj organizaciji kluba UNITY FIGHT TEAM Vrbas.

Satnica:

08:00 – 09:00h: merenje

09:00 – 09:30h: žrebanje

09:30 – 10:00h: brifing

10:00h: početak turnira

Pravo učešća imaju svi klubovi iz zemlje i inostranstva. Takmičenje je otvorenog tipa. Uslov učešća je overena takmičarska knjižica, odnosno potvrda koja dokazuje pripadnost borilačkom klubu, kao i važeći lekarski pregled. Takmičari su podeljeni po klasama (A,B,C) na osnovu borilačkog iskustva, pa je s toga potrebno u prijavi naznačiti dosadašnje rezultate u kontaktnim borilačkim sportovima za takmičare koji nisu registrovani u MMASS. Za takmičare koji nisu napunili 18. godina obavezna je saglasnost roditelja. Kotizacija po učesniku iznosi 1500 dinara.

Pioniri/pionirke: ispod 2005. godišta.

Kadeti/kadetkinje: 2003, 2004 i 2005. godište.

Juniori/juniorke: 2001, 2002 i 2003. godište.

Takmičari 2003. godišta imaju pravo nastupa u kadetskoj ili juniorskoj starosnoj kategoriji. Takmičari 2001. godišta mogu nastupati u juniorskoj ili u seniorskoj starosnoj kategoriji. Moguće je prijaviti se samo u jednu starosnu kategoriju na takmičenju. Takmičari mladjih uzrasta NISU podeljeni po klasama.

Trajanje borbi za pionirke/pionire: 2 x 1min. 30sec. (uparenje po godištu i kilaži dogovorom)

Trajanje borbi za kadetkinje/kadete: 2 x 2 minuta.

Trajanje borbi za juniorke/juniore: 2 x 3 minuta.

Trajanje borbi za seniorke/seniore: 2 x 3 minuta.

Klubovi obezbedjuju obaveznu zaštitnu opremu za svoje takmičare, odnosno za seniore u A klasi štitnike, rukavice, suspenzore i gumu za zube, a za seniore B i C klase kao i mladje uzrasne kategorije i kacige.

Prijave po klubovima slati zaključno sa 22.11.2019. godine.
Klubovi članovi MMASS prijavu vrše elektronski na: www.mmassturnir.com

Klubovi van MMASS prijave šalju na E-mail: prijave.mmass@gmail.com ISKLJUČIVO na predvidjenom obrascu!

Obrazac za prijavu takmičara:

Seniori >>> (preuzmi dokument ovde)

Seniorke >>> (preuzmi dokument ovde)

Juniori >>> (preuzmi dokument ovde)

Juniorkeke >>> (preuzmi dokument ovde)

Kadeti >>> (preuzmi dokument ovde)

Kadetkinje >>> (preuzmi dokument ovde)

Maloletna lica >>> (preuzmi dokument ovde)

Za dodatne informacije oko prijave takmičara:

Petar Tunguz – Generalni sekretar MMA Saveza Srbije

Telefon: 060/730-5000