Prijave počinju! MMA LIGA 3.kolo

U subotu 18.09. održaće se jubilarno deseto „Delta City – OTVORENO MMA PRVENSTVO BEOGRADA“. Ove godine u sklopu trećeg kola MMA LIGE SRBIJE.

Takmičenje će se održati u seniorskoj konkurenciji:

Klasa B: od 1 do 5 amaterske borbe

Klasa A: od 5 amaterskih pa na gore
(borci sa profesionalnim borbama nemaju pravo učešća)

Takmičarska kotizacija iznosi 1500RSD.

Satnica:

8:30 – 9h merenje,

9 – 9:30h žrebanje,

10h – sudijski brifing + redovna skupština (obavezna za članove MMA saveza Srbije),

11h – početak turnira,

19h – brifing finalista,

20h – finale. Kasa: A / UŽIVO🔴 TV Arena Fight

Karte za finalni deo takmičenja su BESPLATNE. Od 11.09. uz predhodnu rezervaciju možete ih podići na info pultu Delta City. Info tel: +381 65 2203 600

Zbog problema sa programom za vodjenje takmičenja, prijave će se vršiti manuelno slanjem „obrazca za prijavu takmičara“ na mail saveza: mmasavezsrbije@gmail.com

Domaći klubovi prijave sportista mogu izvršiti zaključno sa 16.09.

>>> Obrazac za prijavu takmičara (domaći klubovi)

Klubovi iz inostranstva koji žele da prijave sportiste, takodje mogu to uraditi slanjem obrazca na mail saveza: mmasavezsrbije@gmail.com zaključno sa 16.09.

>>> Obrazac za prijavu takmičara (inostrani klubovi)

Inostrani klubovi su u obavezi da pošalju tačne prijave kako bi takmičari bili razvrstani u odgovarajuće klase: A ili B, u zavisnosti od ostvarenih rezultata. Pored postignutog skora OBAVEZNO je naglasiti i dostignuća iz drugih borilačkih disciplina, ako ih je takmičar ostvario.