MAKSIMOVIĆ U ŠAMPIONSKOM IZDANJU NA BRAVE CF 56

BRAVE Combat Federation u saradnji sa MMA Savezom Srbije priredio je pravi spektakl za kraj godine.

Beograd je bio domaćin 9 borbi najvišeg svetskog ranga, a boje srpske trobojke branilo je sedam boraca od kojh su četvorica iz oktagona izašli kao pobednici.

U glavnoj borbi večeri Rolando Dy uspešno je odolevao pokušajima rušenja Maksimovića ali je ukupni ustisak konkretnijeg borca u ovom meču otišao jednoglasnom odlukom sudija na stranu Slobodana Maksimovića koje je zabeležio najveću pobedu u karijeri protiv filipinske MMA zvezde.

RAVE CF 56 rezultati:

Lightweight: Slobodan Maksimovic def. Rolando Dy via unanimous decision

Middleweight: Mikhail Allakhverdian def. Miro Jurkovic via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)

Super Lightweight: Ahmed Labban def. Nemanja Kovac via RD 2 Submission

Bantamweight: Borislav Nikolic def. Matiss Zaharovs via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)

Light Heavyweight: Jakob Nedoh def. Zvonimir Kralj via RD1 KO

Super Welterweight: Jovan Marjanovic def. Tomek Langowski via RD1 TKO